NE YAPIYORUZ?

 

Tasarımcı kurucusu Zeynep Ekmen tarafından ücretsiz konsept danışmanlığı hizmeti veren Parti Zımbırtıları, tüm özel günlerinize özel olarak tema çalışması yapmaktadır.Tema çalışması yapılmadan önce kişi/çiftin zevkleri, beğenileri, sevdikleri karakterler, onlara özel hikayeler dinlenmekte, yer ve zaman öğeleri de dikkate alınarak en uygun olabilecek tema önerileri sunulmaktadır.

 

Genel hatları ile istenilen tema netleştirildikten sonra, Parti Zımbırtıları Tasarım Ekibi tıpkı bir marka kimliği oluşturulurken izlenen titizlik ile tasarım çalışmalarını başlatır. Öncelikle, kişi ya da çifte özel logo ve görsel bütünlük yaratılır. Müşterimizin onaylaması akabinde partide kullanılacak tüm basılı ve üretilecek malzemelere bu tema bütünlüğü uygulanır.

 

Mekana giriş taglarından, masa ve sunum dekorasyon fikirlerine, konuklara sunulacak hediyeliklerden, parti aksesuarlarına kadar her şey tema doğrultusunda kişiye özel şekilde hazırlanır.

 

Parti Zımbırtıları bu hizmet için herhangi bir ücret talep etmez, yalnızca üretim ve satın alması yapılacak materyalleri bütçelendirir. Ek olarak, müşterilerine yüksek miktarlarda organizasyon bedelleri yansıtmamak için, hazırladığı tüm ürünleri, sunuma ve kullanıma hazır şekilde müşterisine teslim eder, böylelikle müşterilerine kendi partilerini yaratma ve gerçekleştirme fırsatı da sunar.

 

Siz de parti temanızı yaratmak, en farklı partiye sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın; zeynep@partizimbirtilari.com


Whatsapp